Aplikacje na pojazdach

Każdy pojazd może być jednocześnie bardzo dobrym nośnikiem reklamowym, jeśli odpowiednio go ku temu przystosujemy. Dzięki reklamie na pojazdach zwiększamy świadomość marki, przykuwamy uwagę przechodniów. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu kampanii na wielu pojazdach w jednym czasie na terenie całego kraju, oklejamy floty aut firm gdzie ich oddziały są rozmieszczone w różnych punktach w Polsce. Oprócz nowoczesnych technologii, możemy zaproponować przede wszystkim ciekawą, estetyczną grafikę, która przyciągnie wzrok potencjalnych klientów. Wierzymy, że każdy samochód i pojazd może być niezastąpionym narzędziem do mobilnej strategii marketingowej.

Najczęściej stosowaną folią pod druk i aplikację jest:
folia monomeryczna średniookresowa
folia polimerowa
folie wylewane

Wybór folii do druku i aplikacji na samochodzie jest uzależniony od powierzchni pod aplikację, okresu ekspozycji oraz budżetu na wykonanie reklamy. Prześlij zapytanie, opisz jakbyś chciał okleić auta, a my doradzimy ci jaką wybrać folię.

Jako drukarnia proponujemy Państwu najlepsze projekty i ich wdrążenie na Państwa auta. Nasze realizacje są wysokojakościowe, co gwarantuje Państwu, że prace są odporne na warunki atmosferyczne. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty jako profesjonalnego studia reklamowegoX