Stojaki wystawiennicze

Roll-upy to jedna z form reklamy wewnętrznej, często spotykana na różnego rodzaju wystawach i targach. Rozłożenie stojaka to czynność bardzo prosta i szybka, a złożony roll-up jest lekki i zajmuje niewiele miejsca.
Zestaw zawiera: wydruk grafiki w najwyższej rozdzielczości, wysokiej jakości konstrukcję z grubego aluminium, która dla ustabilizowania została wzmocniona metalowym profilem, listwę zatrzaskową, pokrowiec z wkładką zabezpieczającą podczas transportu.

Stojak typu roll-up wielkość grafiki:
85 x 200 cm
100 x 200 cm
120 x 200 cm

każdy model posiada dwie nogi, a stojak o szerokości 120 cm - dwa maszty. Listwa górna zaciskowa - bezpieczny montaż banera bez użycia taśmy klejącej.

Materiały na których drukujemy:
FRONTLIT - Banerowa tkanina poliestrowa powlekana PCV, odznaczająca się dużą wytrzymałością na rozciąganie i zginanie.
BLOCKOUT - Gładki, sztywny materiał winylowy, bardzo mocno bielony, posiadający właściwości blokowania światła.

Tworzenie roll-up-ów zalecamy powierzenie naszym specjalistom, którzy przygotują propozycje projektów graficznych, a po jej akceptacji stworzą gotowy produkt. Chcemy zachęcać Państwa do stworzenia roll-up-ów, które będą skutecznie przyciągać wzrok Waszych klientów.

Nasza agencja, poprowadzi Państwa przez poszczególne etapy realizacji. Zapraszamy do kontaktu oraz tworzenia wspólnych projektów z naszą firmą.X